Коли в Миколаєві закінчиться опалювальний сезон


09:0016.03.2023

Згідно чинного законодавства, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів за Цельсієм та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує + 8.
За прогнозами гідрометцентру, така температура у Миколаєві очікується вже наприкінці березня, повідомляє ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.
Зауважимо, що згідно п.5 постанови Кабінету Міністрів України №630 від 21 липня 2005 р. «Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами».
В свою чергу, при прийнятті рішення, виконавчий орган міської ради користується пунктом 7.9.4 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», а саме – «Початок і закінчення опалювального періоду установлюється в кожному регіоні окремо.

Нагадаємо, що в Україні пропонують достроково завершити опалювальний сезон. На місяць

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Коли в Миколаєві закінчиться опалювальний сезон' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube