У Миколаєві відкрили казахську «юрту незламності» (ФОТО)


08:5015.03.2023

У Миколаєві на Флотському бульварі розпочала роботу «юрта незламності». За задумом організаторів, юрта діятиме не тільки як пункт обігріву з можливістю зарядити гаджети, а й як осередок казахської культури.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

Тут встановлено генератор, є точка доступу до мережі інтернет. Волонтери потурбуються про гостей, почастують традиційною їжею та чаєм. Та, насамперед, це цікавий культурний простір, де відвідувачі можуть познайомитися з багатою культурою Казахстану, побувати на майстер класах та різних заходах. 

Миколаїв і сам є такою «юртою незламності», каже голова ОВА Віталій Кім: 

«Тут буде культурний осередок, який додасть миколаївцям відчуття нормального життя, принаймні, наскільки це можливо в нинішніх умовах. Вважаю, що наша співпраця даватиме хороші результати, адже окрім цього доброго жесту маємо плани на взаємодію між двома країнами щодо відбудови нашого регіону, відновлення бізнесу».

Секретар міської ради Дмитро Фалько пригадав що від початку повномасштабного вторгнення росії Миколаїв відчував неймовірну підтримку від друзів та партнерів з усього світу.

«Підставив плече і народ Казахстану. «Юрти незламності» відкриваються у різних містах України. Відтепер у миколаївців теж буде можливість познайомитися з казахською культурою, а також отримати необхідну допомогу. Дякую нашим друзям! Разом до Перемоги!»

Проєкт реалізований за ініціативи голови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан у Верховній Раді України, народного депутата Сергія Нагорняка та казахського бізнесмена і мецената Даулета Нуржанова. До ініціативи приєдналися й інші підприємці Казахстану. 

У нашому місті встановили юрту незламності, придбану та доставлену за сприяння мецената Айдоса Мукатаєва.

Подібні об’єкти також розміщені в містах Буча, Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро.

Айдос Мукатаєв особисто відвідав Миколаїв, щоб висловити свою повагу місцевим жителям. 

«Юрта для казаха – дім, а слово «незламність» передає те, як мужньо народ України долає всі випробування. Ми вас щиро підтримуємо. Нехай небо над вашою країною стане мирним!» – звернувся меценат до містян.

Для гостей заходу виступив військовий оркестр 406-ї ОАБр імені генерал-хорунжого О. Алмазова.

Як повідомляло Інше ТВ, в січні в Бучі встановили “юрту незламності” для українців, Захарова зажадала доповіді МЗС Казахстану, їй відповіли (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві відкрили казахську «юрту незламності» (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube