Агресія росії нанесла «Миколаївелектротрансу» збитків на 141 млн.грн.


20:1811.03.2023

Російськими обстрілами було пошкоджено 32 одиниці транспорту КП “Миколаївелектротранс”, із них п’ять тролейбусів не підлягає відновленню.

Але це не єдині збитки від російської агресії.

Про це в ефірі програми «Діалог» ТРК «МАРТ» розповів директор КП «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана, передає Інше ТВ.

– Якщо називати прямі та непрямі збитки, ми постраждали на 141 млн.грн. Це те, що ми підрахували, – фізичні, технічні втрати, підрахунки по пасажиропотоку (неотримання прибутку від продажу квитків). Якщо назвати суму технічних втрат – це 46 млн.грн. по техніці. Це 32 одиниці нашого транспорту, які було пошкоджено, в основному це тролейбуси. З них 15 нових тролейбусів «Дніпро», які Миколаїв використовував менше року. П’ять тролейбусів не підлягає відновленню, але це не нові тролейбуси, 2000-х років. Ми відновили всі тролейбуси, окрім оцих п’яти, всі нові тролейбуси зараз курсують на лінії, – сказав Юрій Сметана.

Керівник підприємства уточнив, що тролейбуси відновлювали власними силами, оскільки це не гарантійні випадки. Дуже оперативно спрацювали постачальники зі Львова, які відгукнулись на потреби міста і виготовили нове скло для пошкоджених російськими обстрілами тролейбусів.

Як повідомляло Інше ТВ, на середину листопада 2022 року збитки АТ «Миколаївобленерго» від агресії росії  складали 0,5 млрд грн.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Агресія росії нанесла «Миколаївелектротрансу» збитків на 141 млн.грн.' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube