Згадати все. «Миколаївелектротранс» разом з іншими комунальними підприємствами витягли з полів, де йшли бої, 36 одиниць ворожої техніки


18:5111.03.2023

БМП, пушки і навіть танк – це неповний перелік ворожої техніки, яку довелося витягати з полів поблизу Миколаєва співробітникам комунальних підприємств після боїв за місто.

Про це в ефірі програми «Діалог» ТРК «МАРТ» розповів директор КП «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана, передає Інше ТВ.

– Ми жодного дня не зупиняли роботу. Ми працювали кожного дня, забезпечуючи перевезення миколаївців та гостей міста по маршрутах, які могли працювати на той час. Ми допомагали Збройним Силам України по доставці безпосередньо з полю бою техніки окупантів. Коли Збройні Сили відбивали атаки, робили контрнаступ, на наступний день або через день я спільно з моїми колегами, з колегами з інших комунальних підприємств ми виїжджали на місця та забирали БМП, пушки. Буквально 1,5 км від Миколаєва ви витягли з болота танк і передали його Збройним Силам України. Загалом це біля 36 одиниць техніки, яку спільно було витягнуто, доставлено та передано ЗСУ. Це різна техніка: як така, що потрібно було замінити (лише) акумулятори, її росіяни залишили, так і та, яка йшла далі на ремонт, відновлювалась і працює на захист нашої держави, – сказав Юрій Сметана.

Як повідомляло Інше ТВ, Згадати все. Російські обстріли, «їжаки» та ворожа трофейна техніка – унікальні кадри від «Миколаївелектротрансу» (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Згадати все. «Миколаївелектротранс» разом з іншими комунальними підприємствами витягли з полів, де йшли бої, 36 одиниць ворожої техніки' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube