Миколаїв отримав від агенції ООН чергову партію матеріалів, а від французької Асоціації «Нарбонна-Україна» – транспорт та УЗД-апарати (ФОТО)


19:1910.03.2023

Миколаїв отримав чергову партію гуманітарної допомоги.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Так, до Миколаєва надійшла чергова партія будівельних матеріалів, що в якості гуманітарної допомоги надає місту ООН. Матеріали будуть використані для відновлення об’єктів житлової та комунальної інфраструктури, пошкоджених обстрілами російських терористів. Про це повідомили в департаменті енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій міськради.

Днями представники агенції УВКБ ООН – Управління Верховного комісара ООН у справах біженців – оглянули, як відбувається ремонт пошкоджених об’єктів та ознайомилися з процесом освоєння наданої раніше допомоги. У робочій зустрічі взяли участь посадовці департаменту енергетики та комунальної установи “Центр енергоефективності Миколаєва”.

Делегація обстежила біля 10 відновлених об’єктів – приватних житлових будинків у Корабельному районі Миколаєва, а також проінспектувала, як триває відновлення пошкодженого житла мешканців Центрального району. 

Зарубіжні партнери залишились задоволені результатами проведених робіт та визнали необхідність подальшої підтримки м. Миколаєва, – зазначають в департаменті.

Також Миколаїв отримав два автомобілі від французької Асоціації «Нарбонна-Україна». Транспорт вже передали нашим комунальним підприємствам, які відповідають за благоустрій.

«Нещодавно Миколаїв відвідала президент Асоціації «Нарбонна-Україна». Наші французькі друзі не перший раз допомагають місту. Цього разу нам передали автомобілі, вони були у вжитку, але у гарному технічному стані» – зазначив віцемер Сергій Коренєв.

Крім транспорту, надано медичне обладнання – три УЗД-апарати.

Миколаїв отримав від агенції ООН чергову партію матеріалів, а від французької Асоціації «Нарбонна-Україна» - транспорт та УЗД-апарати (ФОТО) 7
Миколаїв отримав від агенції ООН чергову партію матеріалів, а від французької Асоціації «Нарбонна-Україна» - транспорт та УЗД-апарати (ФОТО) 12

Як повідомляло Інше ТВ, В селищі Первомайське на Миколаївщині місцеві жителі долучилися до відновлення електропостачання (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube