Розмінування Миколаївщини. Вже є 50 заявок на розмінування 70 тис. га сільськогосподарських земель


12:1907.03.2023

Вчора, 6 березня, під головуванням першого заступника начальника обласної військової адміністрації Георгія Решетілова відбулась нарада щодо питання розмінування земель сільськогосподарського призначення для проведення на них весняно-польових робіт.

На теперішній час в роботі знаходиться 50 заявок на проведення гуманітарного розмінування сільськогосподарських земель, загальною площею 70 000 га.

Щоденно на території Миколаївської області виконують роботи 10 піротехнічних розрахунки, із яких 5 здійснюють заходи щодо вирішення питань виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на об’єктах критичної інфраструктури, 5 розрахунків здійснюють заходи на території населених пунктів, приватних домоволодінь, об’єктів економіки, та суб’єктів господарювання на деокупованих територіях Миколаївської області.

“На теперішній час спільно з органами місцевого самоврядування проводиться робота щодо визначення пріоритетності обстеження сільськогосподарських земель на деокупованих територіях Миколаївського та Баштанського районів” – зазначив Микола Панасенко.

За підсумками наради доручено доопрацювати інформацію про визначення першочергової потреби в гуманітарному розмінуванні земель сільськогосподарського призначення для проведення на них весняно-польових робіт.

На нараді були присутні Василь Сніцар, заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС, Микола Панасенко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, Євген Пронін, начальник управління з питань цивільного захисту ОВА та Олена Піскун, начальник департаменту агропромислового розвитку ОВА.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube