Турецькі та німецькі благодійники розглядають можливість побудови мобільної амбулаторії в Баштанці на Миколаївщині замість розбомбленої росіянами (ФОТО)


06:0606.03.2023

4 березня в Баштанці відбулась робоча зустріч з представниками Німеччини і Туреччини щодо можливості побудови мобільної амбулаторії.

Про це повідомив Баштанський міський голова Олександр Береговий, передає Інше ТВ.

У Баштанці побувала міжнародна делегація у складі керівника БФ «Bucak Relief» Артема Булгару, президента Міжнародного фонду допомоги розвитку Блакитного Півмісяця «ІВС» Реджепа Юкера, директора «ІВС-action medeiros BUCAK» Маммадли Агаси і представника «Action medior» Акселя Дечампс.

«Ми обговорили плани і можливість побудови мобільної амбулаторії сімейної медицини у мікрорайоні «Агропромтехніка». У ході візиту наші партнери на власні очі побачили місце прильоту російської ракети в будівлю Баштанської лікарні і наслідки від цього. Вірю, що новій сучасній поліклініці та амбулаторії у Баштанці — бути!», – написав на своєму телеграм-каналі Олександр Береговий.

Як повідомляло Інше ТВ,  19 квітня 2022 року окупанти розбомбили лікарню в Баштанці (ВІДЕО).

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Турецькі та німецькі благодійники розглядають можливість побудови мобільної амбулаторії в Баштанці на Миколаївщині замість розбомбленої росіянами (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube