В Миколаєві пам’ятник борцям за владу рад хочуть перемістити до музею


12:3427.02.2023

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини ініціює переміщення «Пам’ятника жертвам збройних конфліктів періоду української революції 1917-1921 років» (первісна назва «Пам’ятник борцям за владу рад»), внесеного до Державного реєстру нерухомих пам’яток України Наказом Міністерства культури України від 25.04.2019р., на територію Миколаївського обласного краєзнавчого музею.

Про це повідомляють в Управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

«Переміщення цього об’єкту на закриту музейну територію дозволить виконати завдання з подолання наслідків тоталітарного минулого, зменшити кількість об’єктів радянської спадщини у публічному просторі міста, створити історичну тематичну зону.

Також це дасть можливість провести повноцінні археологічні дослідження на території Адміралтейського скверу, де ще у 2011 році при проведенні будівельних робіт знайдено старовинний некрополь IVст. до н.е. і провести в подальшому повну реконструкцію території скверу», – кажуть в управлінні з питань культури міськради.

Довідкова інформація: пам’ятник має статус пам’ятки монументального мистецтва і являється художнім творінням видатного українського скульптора М.Г.Лисенка.

В Миколаєві пам’ятник борцям за владу рад хочуть перемістити до музею 1
В Миколаєві пам’ятник борцям за владу рад хочуть перемістити до музею 3

Як повідомляло Інше ТВ, В Очакові на Миколаївщині міська рада вирішила спитати у мешканців, що робити з пам’ятником Суворову© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube