Російське вторгнення нанесло збитків довкіллю Миколаївської та Одеської областей на майже 82 млрд.грн.


14:4924.02.2023

З перших днів російського вторгнення фахівці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу розпочали роботу з оцінки шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

На даний час проведено обстеження 130 об’єктів, загальна сума обрахованого збитку становить понад 81,7 млрд гривень.

Про це повідомили в ДЕІ Південно-Західного округу, передає Інше ТВ.

За результатами, найбільшої шкоди – 39,9 млрд. грн зазнали водні ресурси, коли внаслідок атаки ворожих дронів 16 жовтня 2022 року у Миколаєві було пошкоджено ємності ТОВ «ЕВЕРІ» з рослинною олією, яка забруднила акваторію Бузького лиману.

Внаслідок горіння лісів, промислових підприємств, складів та об’єктів енергетичної інфраструктури атмосферному повітрю завдано шкоди на 23,1 млрд гривень. Найбільші з цієї суми: 5,7 млрд грн – шкода, завдана внаслідок пожеж на земельних ділянках об’єктів природно-заповідного фонду – Національного природного парку «Білобережжя Святослава» та Регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса»; 9,9 млрд. гривень – шкода, завдана атмосферному повітрю внаслідок пожеж на землях Василівського та Кінбурнського лісництв.

Земельним ресурсам завдано збитків на 18,7 млрд грн внаслідок потрапляння боєприпасів, їх уламків під час бойових дій, забруднення земельних ділянок нафтопродуктами, оливами, будівельними уламками. Найбільшої суми збитку з цієї категорії – 11,1 млрд гривень – нараховано внаслідок руйнації корпусів бази відпочинку «Годжи» на території Білгород-Дністровського району Одеської області.

Інформація про заподіяну шкоду внесена до загального реєстру збитків, завданих довкіллю внаслідок вторгнення російської федерації.

Як повідомляло Інше ТВ, Внаслідок обстрілів росіян офтальмологічної лікарні в Миколаєві тільки довкілля зазнало шкоди на понад 46 млн.грн. – ДЕІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Російське вторгнення нанесло збитків довкіллю Миколаївської та Одеської областей на майже 82 млрд.грн.' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube