Миколаївський морпіх, який захищав «Азовсталь» і пройшов російський полон, розповів про пережите в штаб-квартирі ООН (ФОТО)


21:3122.02.2023

Морський піхотинець 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Артем Дибленко у складі делегації Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими взяв участь у засіданні в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, де на світовому рівні було підняте питання порушень росією прав військовополонених.

Про це повідомили в бригаді, передає Інше ТВ.

Україна представила докази порушень державою-агресоркою міжнародного гуманітарного права в ООН. Українську делегацію очолював міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Виступили звільнені з російського полону захисники, представники громадських організацій родичів полонених захисників України, правозахисники.

Кожен із промовців з трибуни ООН розповів про факти брутального, принизливого та злочинного поводження з українцями в російському полоні. “Три тисячі годин російського пекла” – так описав власну історію перебування в полоні держави-агресора захисник «Азовсталі» Артем Дибленко.

Ігор Сибіга, представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, розповів про роботу Штабу та навів перелік порушень ворогом базових норм міжнародного гуманітарного права. У поводженні з українськими бранцями, за словами Сибіги, росія нехтує правами на життя та гідне поводження, не надає полоненим медичну допомогу та харчі у достатньому обсязі, забороняє зв’язуватись з рідними та близькими, продовжує утримувати некомбатантів, які мають бути звільнені без жодних умов.

Наталія Гусак, яка представляла Асоціацію родин військовополонених, закликала ООН застосувати свій вплив і авторитет, аби змусити росію виконувати міжнародне гуманітарне право, а також докласти зусиль у боротьбі за порятунок та звільнення цивільних та військових українців.

Як повідомляло Інше ТВ, «Наші вороги — нелюди, людожери й кати». Чесно про російський полон і збочення росіян

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський морпіх, який захищав «Азовсталь» і пройшов російський полон, розповів про пережите в штаб-квартирі ООН (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube