Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури на Миколаївщині: що зроблено за минулий тиждень (ФОТО)


11:1307.02.2023

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Про результати за період з 30 січня по 6 лютого повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

місто Миколаїв:

Минулого тижня роботи з відновлення тривали в трьох медичних закладах та чотирьох нежитлових приміщеннях. Минулого року ці об’єкти були пошкоджені російськими терористами під час обстрілів Миколаєва.

Так, за інформацією Миколаївської міської ради, у двох центрах первинної медико-санітарної допомоги та лікарні відремонтували вікна. Загалом протягом тижня приведено до ладу 39 вікон.

Також районні адміністрації Миколаєва видали матеріали для ремонту нежитлових приміщень за чотирма адресами. Миколаївці за своїми заявками отримали дерев’яний брус, шифер, профнастил, OSB-плити для ремонту покрівлі та закриття вікон.

Миколаївський район:

У с. Білозірка Первомайської громади в приватних будинках було закрито майже 45 вікон та 265 кв. м покрівель плівкою.

Також у с. Михайло-Ларине Воскресенської громади в ліцеї було закрито 55 вікон.

місто Очаків:

За минулий тиждень в м. Очаків Очаківської громади у багатоповерховому будинку було закрито OSB-плитами вікна, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Окрім цього, роботи із закриття вікон OSB-плитами проводилися й в адміністративній будівлі, там було зашито 25 вікон.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна та с-щі Широке Широківської громади за цей період у багатоповерховому та приватних будинках перекрито покрівлі майже 260 одиницями шиферу.

У м. Снігурівка Снігурівської громади за цей період у багатоповерховому та приватному будинках було закрито OSB-плитами та плівкою майже 55 вікон.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині сьогодні вночі росіяни знов обстріляли Очаківську та Чорноморську громади, вражено об’єкт інфраструктури© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube