Бюджет Миколаєва має отримати майже 850 тис грн. від ТОВ, яке безоплатно користувалось ділянкою в самому серці міста


20:0803.02.2023

Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов Окружної прокуратури міста Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення коштів у сумі майже 850 тис грн за безоплатне користування земельною ділянкою площею 3136 кв. м по вул. Інженерній, 1 в м. Миколаєві.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

«Прокуратурою встановлено, що товариство впродовж 2,5 років користувалося земельною ділянкою комунальної власності під об’єктом незавершеного будівництва, проте кошти за це громаді не сплачувало. Зазначене призвело до недоотримання бюджетом міста майже 850 тис грн і негативно вплинуло на стан реалізації програм, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури та стягнув з товариства плату за користування землею», – йдеться в повідомленні прокуратури.

Від Інше ТВ. Єдиний об’єкт незавершеного будівництва, яким може розміщуватись за вказаною адресою, – це власне сквер «Серце міста» («Пролетарський» по документам), який досі не введений в експлуатацію.

Як повідомляло Інше ТВ, фонтан у «Серці міста» став «довгограючим проектом» – у листопаді 2012 року Департамент ЖКГ Миколаївської міськради найняв ТОВ «Форсаж» здійснити у 2012-2013 роках. реконструкцію скверу “Пролетарський”. Проте відкрили фонтан у сквері лише у вересні 2020 року, та й роботи з завершення будівництва проводило київське ТОВ «ТЕТРАСТРОЙ».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Бюджет Миколаєва має отримати майже 850 тис грн. від ТОВ, яке безоплатно користувалось ділянкою в самому серці міста' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube