Росіяни шкідливі і для природи: внаслідок ракетного удару по будівлі на Пограничній в Миколаєві довкіллю завдано шкоди на понад 288 млн.грн.


14:3302.02.2023

14 вересня 2022 року по багатоповерховій будівлі по вулиці Погранична 29-В у місті Миколаєві було завдано ракетного удару, внаслідок якого сталось руйнування будівлі та засмічення земельної ділянки будівельними відходами та уламками бойової частини ракети.

В Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу встановлено розмір шкоди, нанесеної довкіллю, передає Інше ТВ.

Фахівцями інспекції у Миколаївській області встановлено, що площа засміченої земельної ділянки складає 4384 квадратні метри, а об’єм будівельних відходів, утворених за результатами ракетного удару, 216 кубічних метрів.

Враховуючи вищезазначене, проведено розрахунок розміру шкоди, зумовленої засміченням земельних ресурсів внаслідок збройної агресії. Сума складає 288,3 млн. грн.

Інформація про заподіяну шкоду внесена до загального реєстру збитків, завданих довкіллю внаслідок вторгнення російської федерації.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни шкідливі і для природи: внаслідок ракетних ударів тільки по одному державному підприємству в Миколаєві довкіллю завдано шкоди на 1,3 млрд.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube