Миколаївські артилеристи знищили російський ЗРК Тор-М2ДТ, який ще називають «вбивцею байрактарів»


11:2202.02.2023

Артилеристи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили гордість російського оборонпрому -«вбивцю байрактарів» арктичний ЗРК Тор-М2ДТ.

Зазначені комплекси, які має на озброєнні лише 80-та мотострілецька бригада берегових військ північного флоту вмф рф, увійшли до окупованої України в грудні минулого року.

Про це повідомили в бригаді, передає Інше ТВ.

Всього на озброєнні в росії 12 комплексів подібної модифікації, які працюють в температурному діапазоні до мінус 50 градусів. Кожен такий ЗРК має дві машини: перша – машина для розміщення екіпажу та управління вогнем, друга – машина з РЛС, двома пусковими модулями на 4 зенітні ракети типів 9М331 або ж 9М332.

Зенітно-ракетний комплекс вартістю понад 25 мільйонів доларів, на який покладалось завдання не лише прикриття своїх військ, але й також захист стратегічно важливих об’єктів рашистів, артилеристи Військово-Морських Сил Збройних Сил України успішно відправили вслід за російським військовим кораблем.

Як повідомляло Інше ТВ, У вправних руках миколаївських морпіхів «Рапіра» стає справжньою снайперською гвинтівкою (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube