На Миколаївщині прокуратура через суд припинила незаконне використання гідротехнічної споруди в селі Софіївка


18:0224.01.2023

Господарським судом Миколаївської області підтверджено обґрунтованість вимог Первомайської окружної прокуратури у справі за позовом до сільської ради та фізичної особи-підприємця про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди та повернення гідротехнічної споруди вартістю понад 6 млн грн, розташованої в межах с. Софіївка Мигіївської сільської ради Первомайського району.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Встановлено, що гідротехнічну споруду органом місцевого самоврядування передано підприємцю з порушенням процедури передачі об’єкта в оренду, а саме без проведення конкурсу на отримання права оренди майна та здійснення незалежної оцінки об’єкту оренди. Вказане в силу приписів законодавства України є підставою визнавати такий договір недійсним та повертати майно з незаконного користування. 

Реагуючи на порушення інтересів держави в особі відповідної територіальної громади, окружною прокуратурою до суду пред’явлено позов, який задоволено у повному обсязі.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура через суд вимагає від органу місцевого самоврядування взяти на облік безхазяйні гідроспоруди

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині прокуратура через суд припинила незаконне використання гідротехнічної споруди в селі Софіївка' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube