В Миколаєві від російських обстрілів загинуло 156 цивільних осіб. Але ця цифра могла б бути набагато більшою – мер


18:2122.01.2023

З початку російського вторгнення в Миколаєві загинуло 156 цивільних осіб. Але ця цифра могла б бути набагато більшою, якби частина населення не виїхала з міста.

Про це в інтерв’ю «У ЛІЖКУ» розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

– Я був людиною, яка закликала всіх, хто не був зайнятий в обслуговуванні критичної інфраструктури, хто не займався питаннями життєдіяльності міста, не працював лікарем чи рятувальником, щоб ці люди покидали місто, щоб у нас було менше жертв. За час війни в Миколаєві загинуло 156 цивільних осіб. Це дуже велика цифра, з одного боку. З іншого боку, вона могла би бути в десятки разів більше, якщо б всі люди залишались в місті. І до моменту деокупації Херсона ми реєстрували в місті десь біля 220-230 тисяч з півмільйона, який був до війни, – сказав мер.

Мер додав, що його сім’я в Миколаєві не залишились. І він, і начальник Миколаївської ОВА відіслали рідних подалі, бо вони були цілями. Та й закликати людей покинути місто, але тримати тут свою сім’ю та дітей було б не дуже доречно.

Як повідомляло Інше ТВ, На Херсонщині загинув миколаївський поліцейський, ще 4 поранені (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві від російських обстрілів загинуло 156 цивільних осіб. Але ця цифра могла б бути набагато більшою – мер' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube