У Миколаївському зоопарку помер довгожитель, який прожив тут більше 70 років, – алігатор Вася (ФОТО)


11:3217.01.2023

Сьогоднішній день став сумним для працівників Миколаївського зоопарку: померла найстаріша тварина Миколаївського зоопарку та зоопарків України – міссісіпський алігатор Вася.

Про це повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, передає Інше ТВ.

«У нас сумна новина. Сьогодні вранці помер наш Вася – міссісіпський алігатор. Це була найстаріша тварина нашого зоопарку та зоопарків України. Він надійшов до нас у зоопарк у 1952 році 2-3-х річним крокодильонишем. У зоопарку він прожив 71 рік. Точний вік нам невідомий. Але йому приблизно 75 років. Багато миколаївців пам’ятають його з дитинства. Для зоопарку це велика втрата», – написав Володимир Топчий.

Як повідомляло Інше ТВ, в 2017 році, коли у Миколаївському зоопарку святкували 70-річчя Васі, приїжджали представник Національного проекту «Книги рекордів України» Ігор Підчибій та керівник редакційної ради Національного проекту «Книги рекордів України» Олег Іваненко, які офіційно зафіксували рекорд рептилії-довгожителя та вручили диплом «Книги рекордів України».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаївському зоопарку помер довгожитель, який прожив тут більше 70 років, – алігатор Вася (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube