Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури: що зроблено в Миколаєві, Очакові, Миколаївському і Баштанському районах за тиждень (ФОТО)


07:3317.01.2023

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Про результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 9 по 16 січня повідомили в Миколаївській ОВА, передає Інше ТВ.

місто Миколаїв:

За інформацією Миколаївської міської ради, протягом минулого тижня міські служби відновили або допомогли відновити низку об’єктів: будинки, нежитлові приміщення, а також будівлю адміністративного призначення.

Адміністрація одного з району Миколаєва видала будівельні матеріали для ремонту двох приватних будинків. У них через обстріли постраждали покрівлі. Та минулого тижня їх було відновлено.

Окрім цього, приведено до ладу одну з адмінбудівель. Замінено скло у 27 вікнах. Також 24 вікна закрили OSB-плитами, одне з них – вітражне, яке має розмір 10х15 метрів.

Також було розпочато ремонт трьох нежитлових приміщень. Зокрема, районна адміністрація видала профнастил, шифер, дерев’яний брус та OSB-плити для відновлення покрівель.

місто Очаків:

За минулий тиждень в Очаківській багатопрофільній лікарні було закрито OSB-плитами понад 310 кв. м вікон, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Також у двох очаківських школах було зашито OSB-плитами майже 400 кв. м вікон. Такі ж роботи проводилися й в дитячому садку та в центральній районній бібліотеці.

Окрім цього, в Очакові в багатоповерхових та приватних будинках теж були закриті OSB-плитами вікна та виконувалися роботи щодо ремонту покрівель.

Плюс до всього, пошкоджені внаслідок обстрілу вікна закривали й на відділенні поштового зв’язку. А на метеостанції було перекрито 60 одиницями шиферу покрівлю.

Зазначимо, що загалом Миколаївською обласною військовою адміністрацією до Очакова було передано понад 4200 OSB-плит, 1125 кв. м металопрофілю та 1125 кв. м гідробар‘єру.

Крім того, громаді наразі продовжують оперативно передавати будівельні матеріали – шифер, плівку, OSB-плити тощо. Це надасть можливість задовольнити першочергову потребу для закриття вибитих вікон та пошкоджених покрівель.

Миколаївський район:

У с. Білозірка Первомайської громади в приватних будинках було закрито 44 вікна та 245 кв. м покрівель OSB-плитами та плівкою.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна та с-щі Широке Широківської громади за цей період у багатоповерхових та приватних будинках закрито OSB-плитами 1525 вікон. Такі ж роботи із закриття пошкоджених вікон проводилися й в Широківському будинку культури.

Також у м. Снігурівка Снігурівської громади було закрито OSB-плитами понад 60 пошкоджених вікон у багатоповерховому та приватних будинках. Крім цього, перекрито покрівлю тентом в одному багатоповерховому будинку та використано 80 одиниць шиферу для перекриття покрівель в приватних будинках.

Роботи з перекриття покрівлі проводилися й в Снігурівському ліцеї. Так, було перекрито покрівлю 40 листами шиферу.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на 16 січня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 15347 цивільних об’єктів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури: що зроблено в Миколаєві, Очакові, Миколаївському і Баштанському районах за тиждень (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube