Миколаївські аудитори за 2022 рік виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 100 млн грн


17:0110.01.2023

За 2022 рік фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 9 ревізій, 14 перевірок закупівель, 3 державні фінансові аудити, а також 349 моніторингів закупівель на загальну суму 1,5 млрд грн.

Проведеними ревізіями та перевірками закупівель виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 108,7 млн грн. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 32,6 млн грн.

Про це повідомили в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущення вигод, непродуктивних на суму 433,4 млн гривень. Надіслано 41 пропозицію щодо покращення діяльності, з яких 16 – на досягнення додаткового економічного ефекту, впроваджено 4 пропозиції.

До правоохоронних органів спрямовано 28 матеріалів ревізій, перевірок закупівель та висновків спеціалістів, з яких 17 долучено до кримінальних проваджень, винним особам вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Як повідомляло Інше ТВ, В 2022 році на Миколаївщині держаудитори виявили порушень процедур закупівель на суму понад 712 млн.грн.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube