В Миколаєві каналізаційними стоками затопило одне з бомбосховищ. В «Миколаївводоканалі» кажуть, що самі винні – мешканці викидали недоїдки в унітаз (ФОТО)


14:2305.01.2023

Після новин в миколаївських пабліках про затоплення каналізаційними стоками бомбосховища на вул.Шевченко спеціалісти МКП «Миколаївводоканалу» перевірили стан колектору поблизу.

Знадобилось 30 кубометрів води, щоб прочистити каналізаційну мережу від сміття та недоїдків.

Про це повідомили в МКП «Миколаївводоканал», передає Інше ТВ.

«По вулиці Шевченко затопило каналізаційними стоками одне з бомбосховищ – саме така новина днями була в кількох пабліках. Фахівці нашого підприємства не проводять обслуговування внутрішньо будинкових мереж, але неподалік чималого діаметру пролягає колектор каналізаційної мережі. Тож вирішили перевірити, чи не «застряг» там холодець з серветками.

Не помилилися! Кілька годин за допомогою спеціального автомобілю довелося промивати мережу від мулу та сміття. Для розуміння: об’єм каналопромивної машини 6 куб.м., а нам знадобилося понад 30 куб.м. води, щоб все промити та вичистити.

Миколаївці, сміття та недоїдки слід викидати не в унітаз!», – йдеться в повідомленні підприємства на офіційній сторінці в Фейсбук.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура через суд зобов’язала Веселинівську районну лікарню привести до ладу противорадіаційне укриття.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві каналізаційними стоками затопило одне з бомбосховищ. В «Миколаївводоканалі» кажуть, що самі винні – мешканці викидали недоїдки в унітаз (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube