У світловий день 1 січня спеціалістам АТ «Миколаївобленерго» вдалося встановити причину знеструмлення Снігурівської громади.
При огляді повітряних ліній “в полях” було виявлено обрив проводів, а поруч із ними – дерево, яке цей обрив спричинило.
Про це повідомили в АТ «Миколаївобленерго», передає Інше ТВ.
«Судячи з картини на місці, невідомі особи напередодні пиляли дерева, та одне з них впало прямісінько на повітряну лінію електропередачі. Лінію, що ми відновили близько місяця тому. Між «повідомити про скоєне» чи «втекти», полишивши жителів Снігурівки та декількох сіл навколо без електропостачання в новорічну ніч, ці люди, на жаль, обрали останній варіант», – зокрема, йдеться в повідомленні.
![Снігурівка на Миколаївщині залишилась без світла в новорічну ніч через «чорних лісорубів» (ФОТО) 2 Снігурівка на Миколаївщині залишилась без світла в новорічну ніч через «чорних лісорубів» (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/01/1-10.jpg)
![Снігурівка на Миколаївщині залишилась без світла в новорічну ніч через «чорних лісорубів» (ФОТО) 4 Снігурівка на Миколаївщині залишилась без світла в новорічну ніч через «чорних лісорубів» (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/01/2-5-768x1024.jpg)
Станом на 15.00 1 січня електроживлення Снігурівки було відновлене.
Як повідомляло Інше ТВ, Більше 900 мешканців Снігурівської громади на Миколаївщині звернулись до поліції з заявами про вчинення злочинів військовими рф (ФОТО)