#Миколаїв2022. У цьому році Миколаїв офіційно налагодив співпрацю з чотирма європейськими містами


06:0631.12.2022

Відповідні меморандуми були підписані з Бургасом (Болгарія), Ганновером і Бедбургом (Німеччина), а також Хелмом (Польща). Кожне з цих міст активно допомагає Миколаєву долати випробування, спричинені російською агресією.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

Так, Бургас надав прихисток сотням миколаївців, які в найгарячіші фази російської агресії проти нашого міста змушені були покинути свої домівки.

Ганновер надіслав комунальним підприємствам Миколаєва спеціалізовану техніку та передав місту генератори, інструменти та медикаменти.

Бедбург передав мобільні станції очистки води, завдяки чому є можливість збільшити кількість точок видачі питної води.

А польське місто Хелм, окрім відправлення до Миколаєва медикаментів та гуманітарної допомоги, стало справжнім транспортним хабом для нашого міста – саме там акумулюється допомога від різних європейських міст і потім організовано перевозиться до Миколаєва. 

Також Миколаїв активно налагоджує співпрацю з Данією, яка погодилась взяти шефство над містом у процесі відбудови. Не чекаючи закінчення війни, Данія допомагає Миколаєву із нагальними потребами, наприклад, будматеріалами, інструментами, трубами для відновлення водопроводу, системами очистки води, генераторами тощо.

Окремо мер згадав і ті міста й організації, з якими Миколаїв не має підписаних угод про співпрацю, але які потужно допомагають нам із перших тижнів повномасштабного вторгнення.

Це Дортмунд, який надіслав пасажирські та вантажо-пасажирські мікроавтобуси, комунальну техніку для ремонту доріг і тротуарів, аварійно-рятувальні автомобілі.

Варшава передала шість пасажирських автобусів “гармошок”, які наразі курсують за маршрутом №1.

Громада міста Нарбонна надіслала Миколаєву автомобілі швидкої допомоги, пожежну машину та вантажо-пасажирські автобуси.

Румунське місто Брашов передало Миколаєву сучасні камери відеоспостереження, які встановлені на вулицях міста, і тепер є можливість контролювати безпеку на вулицях та оперативно реагувати на надзвичайні події.

Ще одне румунське місто Тульча допомагає Миколаєву із логістикою різних гуманітарних вантажів.

Американська громадська організація “Nova Ukraine” передала лікарням Миколаєва автомобілі швидкої допомоги, а благодійний фонд “Soborna Ukraine” оснастив медичні заклади станціями очистки води.

«Дякую усім містам та їхнім громадам, всім міжнародним та українським організаціям, волонтерським об’єднанням за підтримку Миколаєва. Ми завжди будемо пам’ятати і цінувати вашу допомогу», – додав Олександр Сєнкевич.

Як повідомляло Інше ТВ, в травні Миколаїв в односторонньому порядку розірвав Договір про побратимство з білоруським Могильовим, а також припинив співробітництво з білоруськими Браславом та Могильовим.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'#Миколаїв2022. У цьому році Миколаїв офіційно налагодив співпрацю з чотирма європейськими містами' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube