Рятувальник з Миколаївщини нагороджений Премією Верховної Ради України (ФОТО)


16:5528.12.2022

Відбулося нагородження лауреатів Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Серед нагороджених був і рятувальник з Миколаївщини В`ячеслав Таращенко.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Цьогорічна церемонія була унікальною та зворушливою. Серед нагороджених було 9 військових, які захищають Українську державу від рашистів. Водночас, саме через виконання бойових завдань не змогли взяти участь в церемонії нагородження всі лауреати. Тому замість трьох лауреатів Премії, які сьогодні перебувають на передовій, дипломи лауреатів отримали їхні дружини – Марина Рогова, Людмила Рубанка і Вікторія Паляниця.

Від лауреатів Премії на церемонії виступив рятувальник з Миколаївщини – капітан цивільного захисту В’ячеслав ТАРАЩЕНКО.

В своєму виступі він розповів, що його шлях до Державної служби України із надзвичайних ситуацій, як і багатьох його колег, розпочався із участі у заходах Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». Ця організація гартує дітей та молодь, навчає їх навичкам як діяти у складних ситуаціях, при руйнації будинків, пожежах, небезпеці на воді тощо. «Школа безпеки», інші дитячі громадські організації багато зробили до підготовки українських юнаків та дівчат до найскладних випробувань цього року, і багато їх вихованців сьогодні захищають державу у Збройних Силах України, Національній гвардії України, Державній службі України із надзвичайних ситуацій, формуваннях територіальної оборони.

В’ячеслав поінформував присутніх, що тиждень тому «Школа безпеки» підписала у Берліні договір про співробітництво з німецькою молодіжною організацією «THW-Jugend». Обидва молодіжні об’єднання визначили основу для подальшої співпраці, яка буде зосереджена на професійній підготовці української молоді у галузі цивільного захисту та подоланні наслідків стихійного лиха.

Після завершення виступів Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук вручив дипломи лауреатам Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, а потім відбулося спільне фотографування.

Як повідомляло Інше ТВ, Шість працівників «Миколаївобленерго» удостоєні державних нагород

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рятувальник з Миколаївщини нагороджений Премією Верховної Ради України (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube