Зимовий Кубок АФМ “Миколаїв-2022”: «Шевченкове» і «Таксі 994» – переможці! (ФОТО)

10:1626.12.2022

У Миколаєві завершився “Зимовий Кубок АФМ “Миколаїв-2022” – передноворічний турнір у форматі 11х11 під егідою Асоціації футболу Миколаєва.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Асоціації, передає Інше ТВ.

У “Кубку міста” тріумфувала команда Євгена Ващенка – «Шевченкове». Заключний матч з «СДЮШОР-Васт» приніс перемогу (2:0) і за різницею м’ячів Шевченкове тріумфувало над «Вастом». «Воронівка» – бронзові призери Кубку, а на четвертому місці фінішував «СДЮСШОР-Васт».

Що ж до “Зимового кубку”, то переможний трофей над головою підняв Юрій Король та «Таксі 994».

Відзначимо, що кращим бомбардиром з обох івентів став Олександр Мунч з «Таксі 994». Срібні нагороди – у «Вікторії», яка у заключному матчі програла команді Олександра Балакіна (1:2). А у битві за бронзу результативну перемогу здобув «Dream Team» (7:2) над «Александровичем».

Тепер футбольна спільнота Миколаєва відправляється на новорічні свята, але зовсім скоро Асоціація футболу Миколаєва розпочне старт заявок на зимову першість міста відразу у двох форматах (11х11 і 8х8).

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаєві вперше за 10 місяців відбувся шаховий турнір (ФОТО)