#Миколаїв2022: в Департаменті ЖКХ відзвітували, чим займалися в цьому році


10:2724.12.2022

Цього року у Департаменту житлово-комунального господарства була особлива місія — відновлювати Миколаїв та піклуватися про нього в умовах повномасштабної війни.

Про це йдеться в дописі Департаменту ЖКХ Миколаївської міськради на своїй сторінці в Фейсбук, передає Інше ТВ.

«У 2022-му ми обстежили 896 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів з боку російських окупантів, та склали відповідні акти, аби зафіксувати злочини країни-агресора.

Комунальні підприємства спільно з підрядними організаціями працювали цілодобово, аби швидко ліквідувати наслідки обстрілів. На замовлення департаменту в повному обсязі вдалося відновити покрівлі на 36 об’єктах, ще на 17 тривають роботи. А щоб миколаївці мали змогу перечекати повітряну тривогу в безпечних укриттях, ми продезінфікували 193 190, 34 м² бомбосховищ та підвальних приміщень.

За зверненнями постраждалих громадян управління житлового господарства надає витяги з технічних звітів обстеження та консультує щодо отримання статусу ВПО.

Для комфортного проживання переселенців працівники комунальних служб відремонтували гуртожиток на вул. Чайковського, 40/2 та оновили фасад, покрівлю, водостічну систему, а також замінили вікна. Бюджетним коштом виконано поточний ремонт захисної споруди, розташованої в житловому будинку на Заводській, 1», – дослівно мовиться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, #Миколаїв2022: проліковано близько 30 тисяч пацієнтів, з них майже 2 тисячі – діти

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'#Миколаїв2022: в Департаменті ЖКХ відзвітували, чим займалися в цьому році' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube