Шмигаль закликав заступника Генсекретаря ООН розширити «зернову ініціативу» ще на два порти Миколаєва


22:3115.12.2022

Сьогодні, 15 грудня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся із заступником Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань — Координатором надзвичайної допомоги ООН Мартіном Гріффітсом.

На зустрічі він закликав підтримати пропозицію України щодо включення до «Зернової ініціативи» двох миколаївських портів.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає Інше ТВ.

Денис Шмигаль відзначив, що за останні 4,5 місяця в рамках «Зернової ініціативи» вже відправлено 554 судна із 13,9 млн тонн українського продовольства до країн Африки, Азії та Європи. І ще раз озвучив пропозицію України щодо розширення «Зернової ініціативи» на порти Миколаїв та «Ольвія».

Зі свого боку заступник Генерального секретаря ООН Мартін Гріффітс розповів, що організація хоче допомогти Уряду України перезапустити економіку, повернути приватний сектор на ноги та збільшити кількість робочих місць. Крім того, пан Гріффітс наголосив на важливості реалізації програм розмінування та допомоги українцям у прифронтових громадах, аби дати змогу повертати туди життя.

Як повідомляло Інше ТВ, На саміті G20 в листопаді Зеленський запропонував розширити «зернову ініціативу» ще на 2 порти Миколаєва.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шмигаль закликав заступника Генсекретаря ООН розширити «зернову ініціативу» ще на два порти Миколаєва' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube