Заповідник і РЛП на Миколаївщині отримали по автомобілю завдяки допомозі Литви (ФОТО)


08:3106.12.2022

5 грудня природний заповідник «Єланецький Степ» та національний природний парк «Бузький Гард» отримали по автомобілю завдяки допомозі Литви для України.

Про це стало відомо з інформації Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, оприлюдненої в Фейсбук, передає Інше Тв.

Так, 5 грудня Руслан Стрілець вручив ключі від 9 автівок, переданих Міністерством навколишнього середовища Литви для українських захисників довкілля.

«Ці автомобілі попрямують у 9 установ – заповідники та природні парки «Єланецький Степ», «Черемський», «Мезинський», «Бузький Гард», «Хотинський», «Кармелюкове Поділля», «Ічнянський», «Пуща Радзівіла» та «Пирятинський».

Радий, що у цей нелегкий час Україна має друзів. Друзів не лише на папері чи на словах. Друзів, які допомагають українцям залишатися незламними та продовжувати боротьбу проти варварської російської агресії.

За останні декілька місяців тільки від Литовської Республіки довкіллєві установи отримали 24 автомобілі, обладнання для відеонагляду, комп’ютери та іншу техніку. Очікується ще 9 авто, 2 човни та 300 комплектів протипожежного спецодягу. Усе це обладнання стане потужною підтримкою для українських установ ПЗФ», – написав Руслан Стрілець.

Він зауважив, що за ці понад 9 місяців війни організації Міндовкілля отримали величезну допомогу від різних країн. Це не лише Литва, а й Польща, Чехія, Естонія, Норвегія, Німеччина, Словаччина, Японія, Сполучені Штати Америки, Європейська Комісія, МАГАТЕ й низка міжнародних проєктів у сфері захисту довкілля.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни шкідливі для природи: шкода довкіллю Миколаївщини оцінюється у 23 млрд.грн.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Заповідник і РЛП на Миколаївщині отримали по автомобілю завдяки допомозі Литви (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube