Міжвідомчий ситуаційний центр «Аеророзвідка», який з квітня працює в Миколаєві, вже знищив ворожої техніки на понад $130 млн. (ВІДЕО)


06:0627.11.2022

З початку повномасштабного вторгнення було сформовано Міжвідомчий ситуаційний центр «Аеророзвідки», який ефективно допоміг під час оборони міста Києва.

А вже з квітня, на запрошення начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, представники «Аеророзвідки» прибули до Миколаєва, де й було започатковано Міжвідомчий ситуаційний центр за напрямком.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Так, екіпажі з ударними дронами разом з бригадами нищать ворожу техніку. Зокрема, за допомогою українських дронів R18 було вражено та знищено ворожої техніки на понад 130 мільйонів доларів.

Зараз на базі Центру щодня збирають та обробляють інформацію про ворога з різних джерел, яку далі надсилають різним підрозділам сил безпеки й оборони.

Зазначимо, що «Аеророзвідка» – об’єднання добровольців і волонтерів, яке у 2020 році було сформовано вже як громадська організація.

Як повідомляло Інше ТВ, Один день з життя аеророзвідки миколаївських морпіхів (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міжвідомчий ситуаційний центр «Аеророзвідка», який з квітня працює в Миколаєві, вже знищив ворожої техніки на понад $130 млн. (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube