Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури Миколаївщини: що зроблено за минулий тиждень (ФОТО)


07:0423.11.2022

Як повідомляло Інше ТВ, протягом минулого тижня у 111 багатоповерхівках в Миколаєві було закрито віконні прорізи загальною площею понад 7400 кв. м.,  у 8 багатоповерхівках відновлено покрівлі загальною площею понад 1200 кв. м. Також відновили покрівлі в 6 приватних будинках та закрили вибиті вікна плитами ОСБ. Працювали в Миколаєві і на пошкоджених школах: в одній відремонтували покрівлю, в іншій – замінили вікна.

Тривала робота з відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури і в області.

Про її результати за період з 14 по 21 листопада повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна, с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами 1270 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.

До того ж у с-щі Широке було закрито плівкою та OSB-плитами вікна в будинку культури.

Миколаївський район:

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в с. Червоне, смт Воскресенське Воскресенської громади та в с. Яселка, с. Куцуруб Куцурубської громади. Зокрема, в приватних будинках було перекрито майже 290 кв. м покрівлі, закрито OSB-плитами вікна та відновлено несучу стіну одного з будинків.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відновлення пошкодженої російськими обстрілами інфраструктури Миколаївщини: що зроблено за минулий тиждень (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube