Ворог обстріляв річпорт і житлові квартали Херсона, – ОК “Південь”


06:0819.11.2022

Обстановка в операційній зоні на таврійському і південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована. Противник веде бойові дії вздовж берегів Дніпра, облаштовує оборонні рубежі із заглибленням в східному напрямку територій, здійснює передислокацію підрозділів в зону максимального віддалення від району ураження нашою артилерією. З метою уточнення положення наших військ продовжує використання БпЛА в районах: Олешків, Львового, Голої Пристані, Берислава. Хоча через погіршення погодних умов кількість повітряних шпигунів суттєво зменшена.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Ворог наносив вогневе ураження із застосуванням РСЗВ та танків в напрямку Чорнобаївки, Антонівки, Придніпровського, Токарівки, Одрадокам’янки, річкового порту і житлових кварталів Херсону. З важкої артилерії протягом дня кілька разів обстріляно Червоний Маяк, внаслідок атаки дрону, спорядженого ВОГом, в Бериславі поранено місцевого мешканця.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 3️⃣3️⃣ вогневих завдання.

На Кінбурнській косі уражено район зосередження живої сили, озброєння та техніки противника. Саме звідти окупанти обстрілювали портові буксири та зернові баржі в Дніпро-Бузькому лимані. Демілітарізовано 7️⃣ рашистів та 2️⃣ одиниці авто-бронетехніки, пункт базування зруйновано.

На лівобережжі попередньо втрати противника складають 2️⃣6️⃣ рашистів, та 2️⃣ танки біля Олешок.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожого недофлоту в кількості 7️⃣ кораблів маневрує вздовж узбережжя ТОТ АР Крим. На бойовому чергуванні 1️⃣ підводний ракетоносій, споряджений 4️⃣ «Калібрами».

В морі помірний шторм, а значить імовірне посилення мінної небезпеки.

Водночас, загрози ракетних ударів, атак дронами-камікадзе та ракетно-артилерійських обстрілів по районах, що в зоні досягання відповідної ворожої зброї, залишаються актуальними.

Не нехтуйте власною безпекою будьте пильними і свідомими. За алгоритмом дій при сигналах повітряних тривог дійте чітко і оперативно. Пам’ятайте про підступність ворога в використанні маніпуляцій свідомістю. Не довіряйте сумнівним джерелам інформації, не поширюйте не перевірену. Дотримуйтесь режиму інформаційної тиші, який під час військової операції береже життя захисників і місцевих мешканців на територіях, що вивільняємо від ворога.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube