Пошкоджень – тисячі: «Миколаївгаз» показав стан газових мереж після окупантів на звільнених територіях Миколаївщини (ФОТО)


14:0616.11.2022

Фахівці АТ «Миколаївгаз» провели візуальне обстеження газових мереж та обладнання на звільнених територіях.

Пошкоджень – тисячі.

Про це йдеться в повідомленні АТ «Миколаївгаз», передає Інше ТВ.

Технічний директор АТ «Миколаївгаз» Дмитро Грицай повідомив, що зараз ведуться роботи з розмінування територій, і газовики тісно співпрацюють з представниками влади на місцях та спеціалістами з розмінування.

«Складено перелік об’єктів критичної важливості, щоб наші фахівці могли розпочинати роботи з відновлення. Візуально ми зафіксували тисячі пошкоджень і розуміємо, що це лише початок. Бригади комплексно–приладового обстеження починають працювати над виявленням пошкоджень на підземних газопроводах, а служба експлуатації мереж проводять огляд надземних газопроводів та обладнання споживачів. Ми розуміємо, наскільки важливо відновити послугу, враховуючи холодну пору року, тому працюємо в посиленому режимі», – сказав Дмитро Грицай.

На фото – газові мережі після відступу «освободителей»:

Як повідомляло Інше ТВ, Працівники «Миколаївгазу» в окупованій Снігурівці змогли зберегти від загарбників архів та аварійну машину

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Пошкоджень – тисячі: «Миколаївгаз» показав стан газових мереж після окупантів на звільнених територіях Миколаївщини (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube