На міжнародному турнірі з бадмінтону миколаївські спортсмени здобули 7 нагород (ФОТО)

20:1113.11.2022

В Сігулді (Латвія) відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед юніорів.

В змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з Великої Британії, Голандії, Ізраїлю, Індії, Італії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Норвегії, України, Фінляндії, Швеції.

Чудово виступили миколаївці, повідомили у відділенні НОК України в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

У жіночій одиночній категорії перемогла Марія Корягина, на третьому місці Анна Коваленко.

Серед чоловічих пар бронзовими призерами стали Іван Царегородцев та Єгор Романюк, Владислав Кунін з одеситом Владиславом Степанченком.

У міксті треті місця у здобутку Владислава Куніна та Ярослави Ванцаровської, Марії Корягіної та одесита Владислава Степанченка.

Миколаївських бадмінтоністів тренує Олександр Кунін.

Як повідомляло Інше ТВ, у жовтні миколаївські бадмінтоністи стали переможцями і призерами Гран-прі Європи U-17 (ФОТО)