Посилити заходи безпеки і розпочати дерадянізацію уже зараз, не чекаючи Перемоги: Арахамія прокоментував підрив пам’ятника в Миколаєві і висунув вимоги до влади


17:0603.11.2022

Як повідомляло Інше ТВ, сьогодні вночі у Миколаєві невідомі підірвали пам’ятник у сквері жертвам Другої світової війни (ОНОВЛЕНО, ФОТО, ВІДЕО).

Народний депутат України, керівник фракції «Слуга народу» в парламенті, миколаївець Давид Арахамія прокоментував цей інцидент, передає Інше ТВ.

«У Миколаєві вночі підірвали пам’ятник. Уже другий за час вторгнення. Як і попередній – теж радянського походження.

Так, ми маємо звільнитися від усього, що нав’язувала нам росія.

Але не з допомогою вибухівки. Бо ми в себе вдома, на своїй землі. Ніщо не заважає прибирати пам’ятники, які нам не подобаються, удень, за рішенням органів місцевої влади, з камерами та репортерами. Так, щоб не лякати людей, яким і без того вистачає нічних прильотів по місту», – написав на своєму телеграм-каналі Давид Арахамія.

Нардеп вимагає посилити в Миколаєві заходи безпеки і розпочати дерадянізацію уже зараз, не чекаючи Перемоги.

«Розумію, що і без того вистачає роботи. Але час настав. Усе, що росіяни нам насаджували, притягує і буде притягувати до себе проблеми. Вони постійно хочуть це «звільняти» й «захищати». Чим швидше цього позбудемося, тим легше буде всім. Але в законний, цивілізований спосіб», – підсумував він.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube