На Миколаївщині побував сенатор американського штату Том Брюер (ФОТО)


09:4030.10.2022

У суботу, 29 жовтня, Миколаївщину відвідав сенатор американського штату Небраска Том Брюер. Він мав на меті особистого ознайомитись з ситуацією в прифронтових зонах нашої країни.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

У рамках цього візиту відбулась робоча зустріч з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом. Вони обговорили можливі потреби регіону, проблеми електроенергозабезпечення області, реконструкцію пошкоджень, гуманітарну ситуацію тощо.

Сенатор під час зустрічі зазначив, що мета його візиту – це задокументувати побачене й донести світу реальну ситуацію в Україні. Після візиту він надасть свій звіт іншим сенаторам та конгресменам.

Начальник Миколаївської ОВА зазначив, що така підтримка вкрай необхідна нашій країні.

«Відбулася дуже конструктивна зустріч, на якій обговорили всі нагальні питання області. Дякую за підтримку й сподіваємося на подальшу співпрацю», – сказав Віталій Кім.

Зазначимо, сенатор Том Брюер 36 років служив в армії США, був нагороджений двома Пурпуровими серцями. Як законодавець, він зосереджується на питаннях ветеранів. Додамо, що це друга поїздка сенатора до України.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївщину відвідав Максим Грицаєнко – представив заступника ГУ і нагородив рятівників (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині побував сенатор американського штату Том Брюер (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube