Матч 24 жовтня на стадіоні в Демидові завершився програшем миколаївців.

Васт – Чайка – 1:2

Голи: Тищенко (37) – Литовченко (30), Хохлов (49)

“Васт”: Валерій Восконян, Владислав Шкіндер, Сергій Змієвський, Андрій Боровський, Дмитро Ярчук, Денис Борзов, Олег Крамаренко, Дмитро Сартіна, Олексій Тищенко, Євген Вітенко, Микола Стеценко

“Чайка”: Олексій Майборода, Вадим Хохлов, Микола Вечурко, Олександр Гуськов, Денис Ндукве, Антон Музиченко, Дмитро Жикол, Ігор Луценко, Дмитро Шакун, Олексій Литовченко, Степан Клименко

На жаль, через відсутність електрики трансляції першого тайму не було. До перерви команди встигли обмінятися забитими м’ячами. Спочатку на 30-й хвилині Олексій Литовченко вивів «Чайку» уперед – 1:0. Проте через сім хвилин господарі зрівняли рахунок. Відзначився Олексій Тищенко – 1:1.

На початку другого тайму гості знову вийшли вперед. Після подачі з кутового Вадим Хохлов ударом головою переправив м’яч у сітку – 1:2. Через декілька хвилин мав забивати Гуськов, але Олександр пробив вище воріт. Активний початок другої половини зустрічі у виконанні гравців «Чайки».

На 60-й хвилині після розіграшу кутового Дмитро Сартіна міг зрівнювати рахунок, але гравець «Чайки» вибив м’яч з порожніх воріт. Варто віддати належне характеру миколаївців, які не втрачали віри у власні сили і попри все намагалися відігратися.

За двадцять хвилин до завершення матч був призупинений через повітряну тривогу. На 84-й хвилині Штирба збив Гуськова, і арбітр призначив пенальті. Музиченко з позначки пробив повз ворота. Шанс відігратися був у миколаївців, але після удару Тищенка захисник вибив м’яч з лінії воріт.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївський «Васт» здобув розгромну перемогу над «Рубіконом»