В районі Коблевого прикордонники збили 13 іранських дронів. Чим збивали? (ВІДЕО)


10:0419.10.2022

Російські загарбники продовжують використовувати дрони для атак України. На Півдні наші прикордонники знищили ще 13 ворожих безпілотників.

Про це 24 каналу сказала речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк. Вона наголосила, що чергову “чортову дюжину” безпілотників збили зі стрілецької зброї на додаток до 12 дронів-камікадзе, які вночі атакували Миколаївщину.

Гуменюк зазначила, що атака дронами для Півдня вже стає певною ознакою розвитку бойових подій. Це також стосується і тих регіонів, де не відбуваються активні бойові дії.

Вона зауважила, що дрони можна збивати і кулеметною зброєю. Саме так і сталося.

-До цієї дюжини, яку ви проголосили, додається ще одна “чортова дюжина”. Її збили прикордонники саме зі стрілецької зброї просто в районі Коблева в тій самій зграї, яка атакувала Південь уночі, – розповіла речниця оперативного командування “Південь”.

За її словами, окупанти продовжують тероризувати Південь України. Зокрема, райони, які можуть бути причетними до постачання всього, що необхідно фронту. Мовиться про Криворіжжя та Миколаївщину.

Тобто райони, які прилягають до прифронтових і допомагають, зокрема, в тих населених пунктах, які деокуповані та в яких продовжуються стабілізаційні заходи,
– сказала Гуменюк.

Гуменюк розповіла, що лінія фронту продовжує рухатися під натиском Збройних Сил України і в заданому нами напрямку.

Це складно. Це досить непроста, дуже кропітка робота, оскільки ми вийшли вже на ті лінії оборони, які ворог укріплював за допомогою залізобетонних конструкцій. І, з огляду на особливості регіону, просуватися тут не дуже легко,
– заявила вона.

Але, зауважила Гуменюк, те, що окупанти продовжують поширювати наративи про евакуацію та нібито проявляють стурбованість про населення, свідчить про те, що їхній морально-психологічний стан розхитаний настільки, що вони істерично вишукують способи якимось чином викрутитися з цієї ситуації.
© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube