У Бериславському і Баштанському районах знищені склади з боєприпасами, – ОК “Південь” (ВІДЕО)


06:2019.10.2022

У Південнобузькому операційному районі обстановка суттєвих змін не зазнала. Вона стабільно контролюється Силами оборони. Противник веде оборону та намагається утримати зайняті рубежі. Продовжує вогневе ураження по наших позиціях вздовж лінії бойового зіткнення із застосуванням авіації, РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів. З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії ворог активно проводить аеророзвідку.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Двічі були обстріляні з реактивних систем залпового вогню «Град» і «Ураган» нещодавно звільнені населені пункти Петропавлівка і Трифонівка в Бериславському районі. Без втрат. Ворожою авіацією нанесено 3️⃣ удари в район Давидового Броду.

Нашою авіацією відпрацьовано 1️⃣5️⃣ ударів в райони опорних пунктів та місць зосередження сил та засобі противника. Ворожі втрати складають 8️⃣4️⃣рашисти, 2️⃣ самохідні крупнокаліберні гаубиці типу «Акація» та «Мста-С», танк, 3️⃣ одиниці авто-бронетехніки, а також 3️⃣ склади з боєприпасами у Бериславському і Баштанському районах.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожого флоту складає 9️⃣ одиниць, з яких напоготові до активних дій 2 вдк та 2 ракетоносії з 16 ракетами «Калібр».

Наші побажання і рекомендації стабільні: не наражайте себе на зайву небезпеку, ігноруючи сигнали повітряної тривоги, пильнуйте інформаційний простір, сповіщайте компетентні органи про підозрілих людей, які збирають інформацію, просувають антиукраїнську пропаганду. Не наближайтесь до підозрілих предметів, убезпечте себе і оточуючих, зокрема, дітей. Небезпечну роботу довірте професіоналам.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube