Як виживає Миколаївський зоопарк? Неоціненна допомога простих людей і зоопарків Європи – директор


17:2415.10.2022

На початку вторгнення постачальники кормів Миколаївського зоопарку зупинили поставки – вони були на окупованій території. У зоопарку був деякий запас, але його не вистачало.

І тоді зоопарк звернувся до людей з проханням про допомогу. І люди допомогли.

Про це в програмі «Діалог» ТРК «МАРТ» розповів директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, передає Інше ТВ.

– До зоопарку прийшла старенька з кульочком яблук: «Я знаю, що ці яблука тут потрібні, візьміть». Не багата, не олігарх, з кілограмом яблук. Ми взяли ці яблука – це було важливо для неї, щоб ми їх взяли.  Приходили люди: «Ось у мене є 200 грн., хочу внести у касу зоопарку». Не олігархи, не народні депутати. Це була допомога від простих людей. Нам щоденно привозили яблука, рибу, м’ясо. Ми до кінця травня годували тварин завдяки цій допомозі. Потім вже провели нові тендери, уклали договори, але ця робота продовжувалась все літо, – сказав Володимир Топчий.

Окрема вдячність від директора зоопарку тим людям, які купували білети онлайн, – це були й містяни, й жителі України, жителі світу.

«Завдяки цим донатам, цим грошам, які ми отримували від продажу білетів, ми живемо й зараз. Комунальні послуги ми просимо місто оплатити (за рахунок міського бюджету – прим.ред.), а корми зоопарк сплачує цими грошима. Більш того, з отриманої суми (скільки саме зоопарк отримав за продаж онлайн-квитків, Володимир Топчий не сказав, – прим.ред.) ми сплатили 15 млн.грн. податків», – розповів директор зоопарку.

Є й міжнародна допомога – від зоопарків Польщі, Чехії і Німеччини.

«Зоопарк Берліну нам перерахував біля 80 тис.євро, чехі перерахували 75 тис.євро. Поляки нам постійно надсилають корми. До речі, зараз ми чекаємо з Німеччини три великих палета сухих кормів для слонів. А загалом ми отримали сухих кормів для жирафів, хижаків, антилоп, птахів і т.д. вже більше 5 тонн, і запас цих кормів у нас є», – сказав Володимир Топчий.

 Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаївському зоопарку оселилися мавпочки-ігрунки – приїхали з Києва (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Як виживає Миколаївський зоопарк? Неоціненна допомога простих людей і зоопарків Європи – директор' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube