Хмельницький театр придбав для Миколаївського театру обігрівачі – на гроші, зібрані на двох виставах (ФОТО)


17:5704.10.2022

Як повідомляло Інше ТВ, в кінці вересня колектив Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького дав дві вистави, щоб зібрати гроші на допомогу Миколаївському академічному художньому драматичному театру.

Сьогодні, 4 жовтня, в Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відзвітували, скільки коштів було зібрано на допомогу миколаївським акторам, і що було придбано.

«Разом з нашими дорогими глядачами на допомогу Миколаївському академічному художньому драматичному театру ми зібрали 11 000 гривень! На цю суму театром було придбано обігрівачі та потрібне устаткування для них. Що особливо важливо, коли насуваються холоди! А головне, що разом із зібраними коштами ми поділились з Миколаєвом нашим Хмельницьким теплом! Тому після перемоги чекаємо в гості колег з гастролями та особистою подякою!», – йдеться в повідомленні Хмельницького театру на своїй фейсбук-сторінці.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Хмельницький театр придбав для Миколаївського театру обігрівачі – на гроші, зібрані на двох виставах (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube