Суд заарештував п’ять квартир підозрюваного у державній зраді в Миколаєві та Одесі та обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою


15:1221.09.2022

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Іваном Дірком обрано запобіжний захід 44-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.111 КК України (надання іноземній державі в особі РФ допомоги в проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану).

Про це повідомили у пресслужбі Центрального районного суду міста Миколаєва, передає Інше ТВ.

Відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний за допомогою програми для обміну повідомленнями передавав представнику спецслужб РФ інформацію щодо переміщення підрозділів та техніки ЗС України у м.Миколаєві із зазначенням координат та розташування блокпостів з військовослужбовцями поблизу одного з мостових переходів.

Підозрюваний у судовому засіданні визнав свою провину, зазначив, що дійсно передавав інформацію про переміщення підрозділів Збройних сил України, проте робив це не для того, щоб зашкодити суверенітету України, а з метою найшвидшого припинення воєнних дій.

Захисник просив обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту, обґрунтовуючи це тим, що його клієнт співпрацює зі слідством, має міцні соціальні зв’язки та батьків, яким потрібен догляд та піклування.

Дослідивши матеріали клопотання, суд дійшов висновку про обґрунтованість підозри і наявність ризиків переховування від слідства та суду, продовження злочинної діяльності, направленої на співпрацю з державою-агресором.

За такого, слідчий суддя Іван Дірко ухвалив обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Окрім цього, з метою забезпечення можливої  конфіскації, суд наклав арешт на п’ять квартир у м.Одеса та м.Миколаєві, які належать підозрюваному.

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаєві судитимуть 24-річного інформатора російських окупантів, який надавав дані для корегування вогню© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube