Міжнародний Благодійний Фонд «НА ЧЕСТЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» передав чергову партію гуманітарної допомоги до медичних закладів міста Миколаєва.
Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради, передає Інше ТВ.
Міська лікарня №4 та міська лікарня швидкої медичної допомоги отримали сучасні дефібрилятори для надання ургентної допомоги, які допоможуть в справі серцево-легеневої реанімації важкої категорії постраждалих. А також ноші для транспортування постраждалих та хворих в надзвичайних ситуаціях, котрі в складеному стані займають мало місця та можуть зберігатися в приміщеннях доступних 24/7, легкі в конструкції, комфортні як для пацієнта, так і для санітарів та використовуються у важких умовах пересування.
![Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 2 Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/09/1-315-1024x723.jpg)
![Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 4 Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/09/2-101-1024x646.jpg)
![Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 6 Дві лікарні Миколаєва отримали від благодійників дефібрилятори та ноші (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/09/3-80.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, ЦПМСД №6 міста Миколаєва отримав від благодійників «швидку»