В Миколаєві відкрили меморіальну дошку поету і багаторічному редактору газети «Вечерний Николаев» Володимиру Пучкову (ФОТО)


11:5709.09.2022

Напередодні Дня міста була відкрита пам’ятна дошка Володимиру Пучкову.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«Цю людину в Миколаєві знали всі. Він багато років очолював міську газету «Вечерний Николаев». Дошку встановили у Літературному сквері біля Центральної бібліотеки імені Марка Кропивницького – поруч із березою, яку свого часу висадив сам Володимир Юрійович. Дякую всім, хто завітав на відкриття дошки і згадав Володимира Пучкова добрим щирим словом! Його ім’я назавжди залишиться в історії нашого міста», – написав мер.

Як повідомляло Інше ТВ, рішення про встановлення меморіальної дошки Володимиру Пучкову було прийнято виконкомом міськради в листопаді минулого року. З клопотанням про увічнення пам’яті відомого поета, перекладача, громадського діяча, багаторічного головного редактора газети «Вечірній Миколаїв», заслуженого журналіста України Володимира Юрійовича Пучкова до виконкому міськради звернулися оргкомітет загальноміської програми «Людина року. Городянин року», Миколаївська обласна організація Національної спілки письменників України, Миколаївська обласна організація Національної спілки журналістів України та редакція газети «Вечірній Миколаїв».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві відкрили меморіальну дошку поету і багаторічному редактору газети «Вечерний Николаев» Володимиру Пучкову (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube