Під Херсоном рашистів, які відмовились йти у бій, вивезли з позицій, – ОК “Південь” (ВІДЕО)


06:3005.09.2022

В операційній зоні південнобузького напряму обстановка напружена та динамічна у розвитку, але підконтрольна силам оборони. Тривають позиційні бої з метою покращення положення по лінії фронту. Першочергове ураження здійснюється з метою порушення системи управління військами та логістичного забезпечення ворога. Противник продовжує чинити опір, хоча в певній частині деморалізований.ї

Зафіксований бунт військовослужбовців 127-го полку 1 армійського корпусу окупаційних вйськ у вигляді колективної відмови від участі у бойових діях. Однією із причин є незадовільне всебічне забезпечення: на передових позиціях особовий склад залишився навіть без води. Проти бунтівників спецслужбами окупаційних військ вжито заходів, їх вивезено з позицій.

Не даючи ворогу шансів на бойовий успіх та вирішення питань з логістикою, нашою авіацією нанесено двадцять один удар по його позиціях, опорних та командних пунктах, районах зосередження сил та засобів, а також по транспортно-логістичних об’єктах.

Ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконувати вогневі завдання в інтенсивній кількості.

Переправи через Дніпро і Інгулець перебувають під щільним вогневим контролем.

Результати бойового дня складають втрати ворожого війська у кількості 1️⃣0️⃣4️⃣ рашистів, 6️⃣ танків, 2️⃣6️⃣ одиниць іншої броньованої та автомобільної техніки, 9️⃣ гаубиць «Мста-С» і «Мста-Б», а також безпілотний розвідник «Елерон-10».

Знищено склад ворожих боєприпасів в районі Томиної Балки, понтонну переправу поблизу села Львове, уражено пункт управління 35 армії в Каховському районі та два контрольно-спостережні пункти батальйонних тактичних груп 247-го десантно-штурмового полку і 126-ої окремої бригади берегової оборони в Миколаївському та Бериславському районах, відповідно.

Корабельне угруповання ворожих сил в Чорному морі без зміни тактики дій, складу та задач продовжує погрожувати нанесенням ракетного удару з 2️⃣ надводних ракетоносіїв, сумарний залп з яких складає 1️⃣6️⃣ ракет типу «Калібр».

Враховуючи всі загрози і ризики, що несе із собою нагнітання обстановки в регіоні, не наражайте себе на небезпеку, будьте свідомими і мудрими, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритму і правил дій, не довіряйте фейкам і сумнівним джерелам інформації.

Довіряйте силам оборони та не сповіщайте ворога про їх дії заради вашої безпеки та захисту.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Під Херсоном рашистів, які відмовились йти у бій, вивезли з позицій, – ОК “Південь” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube