Українські війська ведуть позиційні бої вздовж лінії фронту Херсон-Миколаїв, швидких успіхів не буде, – ISW


14:4904.09.2022

Американський Інститут вивчення війни (ISW) дав свіжу оцінку українському контрнаступу на півдні країни. Там вважають, що він, найімовірніше, не приведе до негайних успіхів, йдеться у щоденному зведенні ISW.

На думку експертів ISW, українські сили намагаються вивести з ладу основні логістичні вузли, які підтримують російські підрозділи на півдні, та зменшити військовий потенціал Росії.

“Українські офіційні особи прямо заявили, що контрнаступ на півдні України є методичною операцією з ослаблення російських збройних сил та їхнього постачання, а не спробою негайно відвоювати великі території”, – йдеться у повідомленні ISW з посиланням на заяву радника Офісу президента Олексія Арестовича в коментарі Wall Street Journal.

ISW пише, що українські війська ведуть позиційні бої вздовж лінії фронту Херсон-Миколаїв. Їхні зусилля зосереджені на завданні ударів по транспортних маршрутах, зосередженнях техніки та особового складу, командних пунктах.

Кадри з соціальних мереж свідчать про українські удари в західній та центральній частині Херсонської області.

Українські сили, ймовірно, також проводять локальні операції вздовж лінії зіткнення на заході Запорізької області, щоб зв’язати російські війська та завадити їхньому розгортанню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

' Українські війська ведуть позиційні бої вздовж лінії фронту Херсон-Миколаїв, швидких успіхів не буде, – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube