На Миколаївщину приїхали парламентарі Великої Британії (ФОТО)


15:4102.09.2022

Сьогодні, 2 вересня, керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак зустрівся з представниками парламенту Великої Британії Бруксом Ньюмарком, Денієлом Ханнаном та Юрасом Станкевичем.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

На початку зустрічі очільник обласної прокуратури привітав делегацію та подякував за те, що вони вирішили відвідати Миколаївщину у такі непрості часи.

«Бойові дії тривають щоденно. Миколаїв та частина районів перебувають під ракетними та артилерійськими обстрілами. Чотири територіальні громади з 54 є частково або повністю окупованими», – зазначив Дмитро Казак.

Також керівник обласної прокуратури повідомив про ті виклики, які постають перед прокурорами сьогодні, та розповів про складнощі, які мають місце на даний час, під час виконання службових обов’язків, у правоохоронній діяльності.

У свою чергу, іноземні гості розповіли про свою роботу. Зокрема, Брукс Ньюмарк є представником Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти в Гаазі та ініціює допомогу з пошуком людей, які зникли. Крім того, він займається питаннями евакуації людей з окупованих територій. За його допомогою вже евакуйовано більше 14 тисяч людей.

Дмитро Казак, відповідаючи на запитання представників делегації, розповів про стан злочинності в регіоні, боротьбу з колаборантами, реєстрацію та розслідування воєнних злочинів, вчинених представниками рф, пошук безвісти зниклих осіб, ситуацію на окупованих територіях регіону.

Сторони погодилися на продовження тісної співпраці з метою підвищення ефективності роботи органів правопорядку, зокрема й щодо розслідування злочинів, вчинених рф проти України.

Як повідомляло Інше ТВ, Фінляндія відправляє в Україну восьмий пакет військової допомоги

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщину приїхали парламентарі Великої Британії (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube