Збитки, нанесені російськими обстрілами автопарку «Миколаївобленерго», склали 12 млн.грн.


11:1301.09.2022

Як повідомляло Інше ТВ, наприкінці липня внаслідок російського обстрілу пошкоджено значну частину техніки автопарку АТ «Миколаївобленерго» (ФОТО).

На підприємстві вже підрахували, скільки склали збитки.

Про це повідомляє Інше ТВ з посиланням на пресслужбу АТ «Миколаївобленерго».

12 млн грн. – саме стільки, за підрахунками фінансової служби АТ «Миколаївобленерго», склали збитки, завдані трощею автопарку підприємства внаслідок ракетних обстрілів російських агресорів.

За повідомленням прес-служби компанії, 12 одиниць спеціальної автотехніки знищені повністю та відновленню не підлягають. Серед них – екскаватор для ремонту кабельних ліній, кілька бригадних автомобілів виробничих дільниць, спецавтокрани та автопід’йомники.

Ще 48 одиниць спецтехніки було пошкоджено. І якщо в деяких заміні підлягає лобове скло та дзеркала (що теж коштують немало), то в багатьох більш суттєві втрати. Так, багато автомобілів потребують заміни кабін, подушок двигуна, дверей.  Необхідно також близько 30 шин, що були посічені уламками ракет.

Наразі виїзд оперативних бригад, роботи з відновлення електромереж, що постраждали від ворожих обстрілів на Миколаївщині, дуже ускладнений  саме через постраждалі спеціальні автівки. Як під питанням і  саме відновлення електромереж, постраждалих внаслідок ворожих РСЗО.В умовах падіння корисного відпуску електроенергії, суттєвого зниження платежів від споживачів, яких теж стало суттєво менше, підприємство не має коштів ані на запчастини, ані на придбання спецтехніки на замін знищеної. 

АТ «Миколаївобленерго» вже звернулося до Міністерства енергетики України, міжнародних партнерів та колег енергетиків з проханням про допомогу.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Збитки, нанесені російськими обстрілами автопарку «Миколаївобленерго», склали 12 млн.грн.' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube