У Первомайську на Миколаївщині перейменують вулицю на честь загиблого у березні земляка-військового


11:2429.08.2022

26 серпня відбулось засідання постійно діючої комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки при виконавчому комітеті Первомайської міської ради за головуванням першого заступника міського голови Дмитра Малішевського.

Члени комісії розглядали питання перейменування вулиці Кам`яномостівська у Первомайську на честь загиблого Героя України – підполковника, уродженця міста Первомайськ Дмитра Васильєва, ініційоване Сергієм Гладєм від імені мешканців вулиці.

Про це повідомляють у виконкомі Первомайської міськради, передає Інше ТВ.

Як відомо, Васильєв Дмитро народився і виріс у Первомайську на вулиці Кам`яномостівська, навчався в ЗОШ №16, закінчив інститут Військово-Повітряних сил, був переведений у Хмельницький, де пройшов службу до командира ракетного дивізіону.

З перших днів російського вторгнення в Україну зі своїм підрозділом з 2014 року брав участь в боях. 18 березня 2022 року разом із побратимами потрапив під обстріл у Запорізькій області. Від отриманих поранень помер у лікувальному закладі. Похований на Алеї Слави у місті Хмельницький, де проживає його дружина і діти.

Дмитра Васильєва неодноразово, за зразкову службу та бездоганне виконання бойових завдань нагороджували орденами та медалями. Ще за життя отримав орден Богдана Хмельницького, ІІІ ступеню, а вже посмертно ІІ ступеню. Президент України посмертно присвоїв Дмитру Васильєву звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

У Хмельницькому рішенням сесії міської ради було перейменовано вулицю Попова у мікрорайоні Ракове на вулицю Героя України Дмитра Васильєва.

У Первомайську під час засідання комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки було враховано усі зазначені факти у зверненні мешканців вулиці і одноголосно підтримано ідею перейменування вулиці Кам`яномостівська, де народився і виріс Герой і досі проживає його мати, на вулицю Дмитра Васильєва. Адже прийдешнє покоління має пам’ятати героїчні подвиги своїх співвітчизників, і якою ціною відбувалося становлення оновленої вільної України.

Як повідомляло Інше ТВ, У 14 країнах світу є вулиці і площі, перейменовані на честь України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Первомайську на Миколаївщині перейменують вулицю на честь загиблого у березні земляка-військового' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube