Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів від простих норвежців (ФОТО)


18:4018.08.2022

Як повідомляло Інше ТВ, в кінці липня прості норвежці – двоюрідні брат і сестра Том і Ніна – доставили в Україну 50 велосипедів – їх передадуть до Миколаєва (ВІДЕО).

Наразі миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів з цієї партії в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди мають підвищити мобільність волонтерів і волонтерок, та дозволять безпосередньо розвозити гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва, передає Інше ТВ.

«Війна показала, що велосипед – доступний та зручний транспортний засіб, який дозволяє дістатись до пункту призначення навіть тоді, коли нема ані транспорту, ані бензину. Почувши про цю ініціативу, ми зробили колективну заявку на веліки від гуманітарних штабів Миколаєва. Велосипеди відвантажили на Закарпатті. А далі ми організувати трансфер до Миколаєва і роздали їх волонтерам», – каже Евген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.

Загалом велосипеди для дорослих отримали представники 10-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності. Це Гуманітарний штаб «ДОФ», Гуманітарний штаб МрійДій, СпівДія Миколаїв Гуманітарний хаб, КОРАБЕЛЬНИЙ КРАЙ, Волонтерський штаб «Inspire Volunteers», Волонтерське об‘єднання «HOME’як» та інші. Всі вони чи не щоденно здійснюють доставку продуктових пакунків, дитячих та гігієнічних наборів, медикаментів нужденним мешканцям міста Миколаєва та Миколаївської області.

«Разом з цими хлопцями та дівчатами робимо все можливе для подолання гуманітарної кризи та настання нашої перемоги. Маючи додатковий транспорт, вони виконуватимуть свою надзвичайно важливу справу швидше. А значить ще більше миколаївців отримають допомогу, особливо ті, хто не може самостійно стояти в чергах за гуманітаркою. Тому дуже дякуємо всім наших друзям, партнерам і волонтерам за підтримку», – додає Євген Гомонюк.

Ініціаторами кампанії #BikesForUkraine є U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва), Еко Місто (Чернігів), Urban Reform (Харків), Молодіжне об’єднання “Екстрим стайл” (Суми), ГО ФОРЗА (Ужгород).

Ініціативу в Миколаєві реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів від простих норвежців (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube