Служба автодоріг планує будувати транспорту розв’язку біля Миколаєва для «японського мосту» та об’їзної дороги


09:0918.08.2022

Служба автомобільних доріг у Миколаївської області планує здійснити будівництво нової транспортної розв’язки у різних рівнях на примиканні мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаєві до автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) (км 121+360).

Про це йдеться у Повідомленні про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, оприлюдненому управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Як зазначається, транспортна розв’язка буде виконана за схемою неповного листа конюшини з одним шляхопроводом та з’їздами, що забезпечують примикання підходів мостового переходу через р. Південний Буг до автомобільної дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог).

Проєкт передбачає забезпечення безперебійного транспортного сполучення і поліпшення дорожньо-транспортної мережі на півдні України. Даний проект визнаний одним з пріоритетних проектів серед п’яти обхідних проектів «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг муніципального (загального) користування державного значення на 2018-2022 роки».

Більш детальна інформація – за посиланням.

Як повідомляло Інше ТВ, у грудні минулого року Миколаївська міськрада відвела Службі автодоріг три ділянки доріг – одну з них для будівництва «японського мосту» та об’їзної дороги, а також відстійника для фур (ВІДЕО).

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Служба автодоріг планує будувати транспорту розв’язку біля Миколаєва для «японського мосту» та об’їзної дороги' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube