Миколаївський Центр захисту тварин евакуював 26 безпритульних собак та котів


09:5717.08.2022

З Миколаївського комунального підприємства “Центр захисту тварин” евакуювали 21 собаку та п’ять котів. 18 собак прийняв Київський притулок “Сіріус”, ще трьох собак та п’ять котів — зоозахисниця Анастасія Тиха. Тварини вже адаптуються до більш спокійних умов.

Про це повідомляє Суспільне.Миколаїв.

Перевезти чотирилапих також допомогли організації UAnimals та Миколаївський притулок “Фенікс”. За словами директора центру, періодично окремі організації виявляють бажання допомогти, зокрема з евакуацією тварин.

“Тварини, які перебували безпосередньо на підприємстві, їм важко, зрозуміло, під обстрілами, вони стресують. І тому нам пропонують таку можливість евакуювати тварин до інших, більш безпечних місць, притулків. Ми, звісно, залюбки, співпрацюємо, евакуюємо”, — каже директор КП “Центр захисту тварин” Віктор Лінник.

Зараз 26 улюбленців звикають до нового місця перебування. Та чекають можливості знайти господарів.

“Вони в гарному стані, освоюються на новому місці, очікують на своїх майбутніх хазяїв. Ми розуміємо, що в більш спокійній місцевості їм значно легше знайти прихисток у наших громадян”, — каже Віктор Лінник.

На підприємстві ще залишаються тварини. Зі слів Віктора Лінника, “Центр захисту тварин” веде перемовини щодо наступних евакуацій.

“Спілкуємося, хто може прийняти будь-яку кількість тварин, починаючи однією, завершуючи іншим числом. В нинішніх умовах, це дуже велика і серйозна допомога для них, та й нашого міста в цілому”, — каже Віктор Лінник.

Зі слів Віктора Лінника, перевезення тварин здійснюється коштом партнерів та волонтерських організацій.

Нагадаємо, корову з відірваним копитом з Київщини відправили на протезування до Німеччини

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський Центр захисту тварин евакуював 26 безпритульних собак та котів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube